2€ monetų ,,medžioklė"

Naujosios Europos valiutos EURO forumas. Naujos euro monetos, proginiai dvieuriai ir apyvartinės euro monetos. Viskas ką privalai žinoti apie eurą.

2€ monetų ,,medžioklė"

Standartinė Dublinas » Šeš Rgp 10, 2024 2:50 pm

Dublinas
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 11:50 pm
Miestas: Dublinas

Re: 2€ monetų ,,medžioklė"

Standartinė Dublinas » Šeš Rgp 10, 2024 2:52 pm

Dublinas
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 11:50 pm
Miestas: Dublinas

Re: 2€ monetų ,,medžioklė"

Standartinė Dublinas » Šeš Rgp 10, 2024 2:59 pm

Dublinas
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 11:50 pm
Miestas: Dublinas

Re: 2€ monetų ,,medžioklė"

Standartinė Dublinas » Šeš Rgp 10, 2024 3:14 pm

Dublinas
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 11:50 pm
Miestas: Dublinas

Re: 2€ monetų ,,medžioklė"

Standartinė Dublinas » Šeš Rgp 10, 2024 3:32 pm

Dublinas
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 11:50 pm
Miestas: Dublinas

Re: 2€ monetų ,,medžioklė"

Standartinė Gallija » Sek Rgs 01, 2024 11:37 am

Man patiko idėja paieškoti įdomesnių monetų rulonuose iš apyvartos.
Suplanavau nueiti į LB kasas, gauti porą rulonų ir juos išardyti (kaip video). Logika buvo tokia: į LB suveža monetas, jis juos rūšiuoja/supakuoja į rulonus ir grąžina į apyvartą. Tačiau geras planas neišdegė, nes kasos parduoda tik rulonus su naujom monetom. Klausimas: kaip rulonai patenka į apyvartą? Tikrai ne per LB kasas, o taip kaip? Kas žino?
Vartotojo avataras
Gallija
 
Pranešimai: 505
Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
Miestas: Vilnius

Re: 2€ monetų ,,medžioklė"

Standartinė SarasM » Pir Rgs 02, 2024 7:25 am

Gallija rašė:Man patiko idėja paieškoti įdomesnių monetų rulonuose iš apyvartos.
Suplanavau nueiti į LB kasas, gauti porą rulonų ir juos išardyti (kaip video). Logika buvo tokia: į LB suveža monetas, jis juos rūšiuoja/supakuoja į rulonus ir grąžina į apyvartą. Tačiau geras planas neišdegė, nes kasos parduoda tik rulonus su naujom monetom. Klausimas: kaip rulonai patenka į apyvartą? Tikrai ne per LB kasas, o taip kaip? Kas žino?


Per inkasatorius. Kai kurie didieji prekybos centrai jau turi savo monetų vyniojimo aparatus, bet didžiuma vis dar eina per inkasatorių kasas.
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5153
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: 2€ monetų ,,medžioklė"

Standartinė Gallija » Pir Rgs 02, 2024 8:19 pm

SarasM rašė:
Gallija rašė:Man patiko idėja paieškoti įdomesnių monetų rulonuose iš apyvartos.
Suplanavau nueiti į LB kasas, gauti porą rulonų ir juos išardyti (kaip video). Logika buvo tokia: į LB suveža monetas, jis juos rūšiuoja/supakuoja į rulonus ir grąžina į apyvartą. Tačiau geras planas neišdegė, nes kasos parduoda tik rulonus su naujom monetom. Klausimas: kaip rulonai patenka į apyvartą? Tikrai ne per LB kasas, o taip kaip? Kas žino?


Per inkasatorius. Kai kurie didieji prekybos centrai jau turi savo monetų vyniojimo aparatus, bet didžiuma vis dar eina per inkasatorių kasas.


Ačiū už atsakymą, tik sunkiai įsivaizduoju kaip gaudyti inkasatorius :? jie gali nesuprasti ko aš iš jų noriu, tiksliau gali nepagalvoti kad man reikia viso labo rulonų su 2 EUR (banzai) :lol:
Vartotojo avataras
Gallija
 
Pranešimai: 505
Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
Miestas: Vilnius


Grįžti į Euro monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], FaceBook [Linkcheck]